Kings Of Streets

Kings Of Streets Crew


#1 25-04-2012 11:38:50

trebla94

Administrator

Zarejestrowany: 23-04-2012
Posty: 9
Punktów :   

Trebla vs Szałkoś Win Trebla (2:0)

Trebla:

Szałkoś:

Powodzenia.

Offline

 

#2 25-04-2012 16:10:28

HejterNumeroUno

Zbanowany

Zarejestrowany: 23-04-2012
Posty: 5
Punktów :   

Re: Trebla vs Szałkoś Win Trebla (2:0)

trebla : Oł fak! Ale energia! jaram się! zaraz zaraz... tu nic prócz energii przecież nie ma , jest jedynie szarpanie i efekt kompletnej belki od kolan do góry. Fajnie , że próbujesz zrobić coś swojego ale może by to się jakoś odbijało na reszcie? Jako tako tam płynąłeś niby ale narepiłeś w chuj za ten czas , w sumie jebać repa coś pokazałes i tyle. Ale nie podołałeś kompletnie tempu tego tracku chociaż widać , że się starałeś. albo się nie starałes a mi sie tak wydaje tylko sie podjarałeś hey ya na wcwp i teraz taka moda bedzie na te tracki.

szałkoś: hehe ja też umiem pomachać czapką w środku vida , ale przecież track leciał dalej więc zastanawiałem się czy to ty w chuja lecisz czy moje głośniki. W sumie i ty leciałeś w chuja i moje głośniki tez (dzięki za okazje do wyczyszczenia ). Przeplatanke na Twoje lewo też potrafię tylko , że nie stanowi ona 90% moich przejść ( swoją droga jakby to był spiryt to 90% mogłoby mieć sens , ale to spiryt nie jest tylko pojedynek c-walkerów , right? ) . No co , klip mi sie nie podoba i tyle , slabo w chuj

battle mnie nie powaliło na kolana , w sumie nawet mnie nie ruszylo. ale wybaczam z tego wzgledu , że poprzednie battle bylo bardziej chujowe

vote: trebla

tabelka co by moj swiety glos mieli uniewaznic czy cos:
br: trebla/szalkos chodz tu szalu nie ma ani po jednej ani po drugiej stronie
styl: trebla/szalkos
oryginalnosc: trebla
plynnosc: trebla
wariacje: trebla/szalkos
ogolne wrazenie: trebla

Offline

 

#3 25-04-2012 16:37:16

LooneyTunes

Mudziin

Zarejestrowany: 25-04-2012
Posty: 6
Punktów :   -2 

Re: Trebla vs Szałkoś Win Trebla (2:0)

Trebla: Szybka nutka szybki walk. Lecz jak dla Ciebie za szybka nutka i za wolny walk. Widać, że masz energię w sobie i przelewasz to na kroki lecz przez tak szybką nutkę straciłeś na płynności w przejściach i dokładności w kroczkach. Widać, że się nie wyrabiasz i szarpiesz nóżkami. Widać u Ciebie powtórzenia. No beatriding to jest słaby tempa nie podołałeś ale akcenty jakieś są.

Szałkoś: Tutaj strasznie niedokładnie, niektóre kroki wydaja się chaotycznie stawiane. Wszystko praktycznie robione na jedną nóżkę. Płynność kuleje w wielu miejscach.  Widać straszne niedokładności w przejściach i w kroczkach. Omijałeś sporo klapsów w muzyce. energia jako tako do tej nutki jest.

Vote: Trebla głównie za lepszą technikę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twelvesky2.pun.pl www.transportpk.pun.pl www.minecraftfan.pun.pl www.totamtoiowamto.pun.pl www.bud09.pun.pl