Kings Of Streets

Kings Of Streets Crew


#1 24-04-2012 21:13:27

trebla94

Administrator

Zarejestrowany: 23-04-2012
Posty: 9
Punktów :   

Zima vs Adek - Win Zima (3:0)

Zima:

Adek:


Powodzenia.

Offline

 

#2 24-04-2012 21:40:17

 Rolo

Ala Rolo

1068272
Skąd: Elk
Zarejestrowany: 24-04-2012
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zima vs Adek - Win Zima (3:0)

beatriding: Zima
styl:
oryginalnosc: Zima
wariacje: Zima
plynnosc: Zima
ogolne wrazenie: Zima

Zima: mały rep, dobra płynność, dobre br popracuj nad górą

Adek: strasznie szarpiesz kroki, niedociągnięcia w krokach, na końcu nieudany drop, popracuj nad tym


Nie będę się rozpisywał, zostawie hejty dla NvN'a ;D

vote: Zima

Ostatnio edytowany przez Rolo (24-04-2012 21:41:56)

Offline

 

#3 25-04-2012 16:01:16

HejterNumeroUno

Zbanowany

Zarejestrowany: 23-04-2012
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zima vs Adek - Win Zima (3:0)

Zima: Poprawnie technicznie. I to na tyle. Klapsy sobie tam jakoś leciały ale ni chuja w tobie muzyki ,a to jest najważniejsze w tańcu MUZYKA , bo po chuj pizgamy do nut? No właśnie. Druga sprawa to najebałeś crown hopów w pizdu i często powtarzałes jedna sekwencje wariacji. Nic ciekawego , wiecej Ciebie bym prosil jeszcze bo jest cos w Tobie ale ni chuja na tym klipie tego nie widac.

Adek: Ja pierdole , ostatnio wrzuciłeś klip , który nawet mi się podobał a tu takie sloopy , że masakra. Stary jak można zgubić technikę w pare dni? Dla mnie to troche nie pojęte i w sumie nawet niepotrzebnie czytasz tego vota , moglbys rownie dobrze popizgac za ten czas i chuj moze by Ci to wyszlo na lepsze. Plynnosc kuleje bo dokladnosc w pizdu poszla , w ogole niektore przejscia calkowicie niedopracowane , jedynie koncowka vida cos pokazala jak najebales nawet fajne v'v. O br sie nie wypowiem , dobry track a ty go spierdoliles na maksa

vote: Zima

nie wiem czy tu też trzeba tabelke ale jak trzeba to o
beatriding: Zima
styl: Zima ( ma styl ale nie wyróżniający się )
oryginalnosc: Zima
wariacje: Zima/Adek
plynnosc: Zima
ogolne wrazenie: Zima

/nvn

Ostatnio edytowany przez HejterNumeroUno (25-04-2012 16:01:37)

Offline

 

#4 25-04-2012 16:50:19

LooneyTunes

Mudziin

Zarejestrowany: 25-04-2012
Posty: 6
Punktów :   -2 

Re: Zima vs Adek - Win Zima (3:0)

Zima- Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to energia która mi się podoba. Fajnie ją przelewasz na nóżki i akcentujesz tak ostro bit. Nawet niezły beatriding ale brakuje tutaj wczucia w nutkę i wykorzystania go lepiej.  Widać bardzo dużą pracę jednej nogi. Praktycznie wszystko nią robisz. W niektórych momentach niedokładnie. W oczy rzuca się też rep na niektóre wykute schematy. Ogólnie dobry klip.

Adek- Ale mnie tutaj negatywnie zaskoczyłeś. Widać sporo niedokładności w twoich krokach, czasami widać jakbyś kontroli nad nimi nie miał. Słaba płynność, brakuje spójności kroczków. Słabo wczułeś się w nutkę. Mogłeś ja naprawdę o wiele lepiej wykorzystać. Ogólnie wydawał mi się twój walk taki sztywny. No szkoda bo mogłeś pokazać o wiele więcej.

Vote: Zima, za energię, za dokładność

Offline

 

#5 25-04-2012 16:54:31

trebla94

Administrator

Zarejestrowany: 23-04-2012
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zima vs Adek - Win Zima (3:0)

Wygrywa Zima 3:0 Gratulacje!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiup.pun.pl www.bentenyson.pun.pl www.mlodziigniewni.pun.pl www.rt1.pun.pl www.trafnetypy.pun.pl